AKTUÁLNÍ REALIZACE
 • aktualni-realizace-01
 • aktualni-realizace-02
 • aktualni-realizace-03
 • aktualni-realizace-04
 • aktualni-realizace-05
 • aktualni-realizace-06
 • aktualni-realizace-07
 • aktualni-realizace-08

AKTUÁLNÍ REALIZACE
 • Stavební a obchodní společnost

 • Stavební a obchodní společnost

 • Stavební a obchodní společnost

Loga

Zateplení budov, zateplení panelových domů

Neustálé zvyšování cen za energie, nákladů na vytápění či klimatizování objektů přivádí logicky majitele nezateplených objektů k podniknutí nezbytných kroků. U nedostatečně izolovaného objektu nemá valný význam samostatná výměna některých komponent (okna, dveře, změna otopného systému), základním řešením je provedení kvalitního zateplení, často efektivně provedeného i s novou vnější podobou a dalšími revitalizačními úpravami.

Zateplení domů New Therm System

Zateplení New Therm System
NOVINKA

vnějsí kontaktní telepně izolační systém na bázi tvrdých polyuretanových stavebních desek. Vynikající tepelně izolační vlastnosti ve srovnání s běžnými izolanty. Při porovnání tloušťky iuzolantu s polystyrénem o 50% a při porovnání s minerální vatou o 60%. Systém NEW-THERM dovede propouštět vodní páru. Samozhášivý polyuretanový izolant. Systémové polyuretanové desky nepřijímají vodu.

Zateplení domů Baumit EPS-F

Zateplení domů polystyrenovymi fasádními deskami Baumit EPS-F

cenově nejpříznivější, velmi snadno zpracovatelný, dobře paropropustný, jako jeden z prvních obdržel evropské technické schválení dle ETAG 004, odstraňuje tepelné mosty, zajišťuje příjemnou pohodu vnitřního prostředí v zimě i létě, zateplení objektu je možné současně s renovací fasády, více než 200 základních odstínů, struktur a zrnitostí za jednotnou cenu, představuje špičkovou kvalitu prověřenou více než 30 letým používáním

Zateplení domů Baumit Open

Odvětrané zateplení Baumit Open

vysoce paropropustný, velmi snadno zpracovatelný, fasádní desky open reflect mají o 23% lepší tepelně izolační vlastnosti, umožňuje podstatně rychlejší vysychání stavebních konstrukcí, jako jeden z prvních obdržel evropské technické schválení dle ETAG 004, odstraňuje tepelné mosty, zajišťuje příjemnou pohodu vnitřního prostředí v zimě i létě, spolu se zdivem vytváří homogenní stavební konstrukci s konstantními difuzními vlastnostmi v celém průřezu, zateplení objektu je možné současně s renovací fasády, více než 200 základních odstínů, struktur a zrnitostí za jednotnou cenu, představuje špičkovou kvalitu prověřenou na více než 3 miliónech metrech čtverečních tepelně izolovaných objektů

Weber therm plus ultra

Weber therm plus ultra - Nový kontaktní zateplovací systém

Jedním z nových kontaktních zateplovacích systémů je také systém Weber therm plus ultra. Použitím kontaktního zateplovacího systému Weber therm plus ultra lze kvalitně zateplit obytný, nízkoenergetický či pasivní dům s izolačními deskami běžné tloušťky, díky novému izolantu Kooltherm K5 se součinitelem tepelné vodivosti ? = 0,021 W/mK. Kooltherm K5 je fenolická izolační deska, která se skládá z tuhého fenolového izolačního jádra bez CHC/HCFC a tkaných povrchových fólií na obou stranách. Izolační deska má třídu reakce na oheň C podle ČSN EN 13501-1 a zateplovací systém Weber therm plus ultra s izolačními deskami Kooltherm K5 má třídu reakce na oheň B-s1,d0 podle ČSN EN 13501-1.

Zateplení fasád minerální vatou

Zateplení fasád minerální vatou MultiTerm

Jedná se o vnější tepelně izolační kompozitní systém, kde izolantem jsou desky z minerální vlny. Používá se jako dodatečné zateplení stávajících budov i novostaveb. Jedná se o systém zlepšující izolační, akustické vlastnosti konstrukce se zaručenými protipožárními vlastnostmi. Reakce na oheň – třída A. Vnější povrchová úprava tohoto sytému může být provedena v několika alternativách, zajišťujících dokonalou funkčnost a dlouhou životnost.

Zateplení střechy

Zateplení šedým polystyrénem Styrotherm Plus (EPS)

Pěnový polystyren Styrotherm Plus je produkt nové generace tepelně izolačních materiálů, kde je kladen vysoký nárok na tepelně izolační vlastnosti. Této vlastnosti je dosaženo především tím, že každá buňka pěnového polystyrenu obsahuje přísadu grafitu, který odráží teplo zpět a tím zabraňuje většímu úniku tepla. Výhodou tohoto materiálu je již zmiňovaná vyšší tepelná izolace (součinitel tepelné vodivosti je 0,0304 W/mK).

Odvětraný fasádní obklad

Odvětraný fasádní obklad - VINYL SIDING

Použitý jako zateplená a odvětraná fasáda dává domu pohádkový nádech. V kombinaci s izolačními materiály dosahuje výborných parametrů jako dodatečné zateplení domů a budov. Při vhodné kombinaci jednotlivých segmentů se dá líbivě obložit a zateplit rodinný dům, panelová výstavba, průmyslové objekty, haly a sídla firem, ale například i benzinové pumpy a prodejny. Výrobce ručí zárukou 50 let. Kompletní propracovanost tohoto systému řeší bez problémů všechny detaily vašeho domu včetně jeho zateplení.

Zateplení foukanou izolací

Foukaná izolace - celulózová izolace CLIMATIZER PLUS

Má dlouhou historii ze severoamerického kontinentu – 70. léta 20. století, přírodní materiál, izolace je odolná vůči ohni, plísním, hlodavcům a hmyzu, výroba probíhá dle normy ČSN EN ISO 9001:2009, na materiál poskytována záruka 20 let, jedná se o ekologicky šetrný výrobek, lze použít k zateplení novostaveb i rekonstrukcí (rodinné domy, panelové domy, školy, historické objekty, hospodářské objekty, výrobní a skladové haly, centra zábavy a sportu).

Zateplení foukanou izolací

Foukaná izolace TEMPELAN

Tempelan je ekologická tepelná a akustická celulózová izolace. Využívá se zejména k zateplení plochých a šikmých střech (mezi krokvemi). Tempelan má o téměř 40% lepší tepelně izolační účinky než izolace na bázi minerálních a skleněnných vláken. Podle zkoušek má tempelan hodnotu koeficientu tepelné vodivosti Ln= 0,039 W/mK-1. TEMPELAN se skládá z 85% celulózy a z 15% nenavlhajících ohnivzdorných materiálů.

Zateplení foukanou izolací

Foukaná minerální vlna ROTAFLEX

Foukaná tepelná izolace vyráběná ze skelných vláken. Objemová hmotnost pro foukanou technologii se pohybuje od 19 do 35 kg/m3 dle konstrukce izolovaného prostoru. Má velmi malý difuzní odpor a tím vysokou paropropustnost. Snáší velmi vysoké teploty až 1100° C, při kterých se taví. Odolnost vůči ohni je klasifikována nejvyšší třídou A1. Součinitel tepelné vodivosti je lamda 0,044 W/(m/K).

Zateplení foukanou izolací

Foukaná izolace IZOLUX

Jedná se o tepelně a akusticko izolační materiál na bázi vlny celulózových vláken. IZOLUX je drcená směs celulózy a mikrotenu, kde hlavně mikroten ve struktuře způsobuje sníženou sesedavost oproti ostatním podobným tepelně izolačním materiálům, které jsou minimálně 2x a víc těžší (5 – 10% oproti 15-20%). Objemová hmotnost tepelné izolace IZOLUX je 24 kg/m3. Tím jsou i časem jeho tepelně fyzikální vlastnosti konstantní.

Zateplení foukanou izolací

Foukaná izolace STYROBALL

STYROBALL je tepelná a akustická izolace z pěnového, stabilizovaného expandovaného polystyrénu.Používá se pro izolování střech, krovů, podkroví, podlah, příček, nádrží teplé vody atd. STYROBALL je vhodný i pro objekty se zvýšenou vlhkostí - staveb, kde je kladen mimořádný důraz na velmi nízký koeficient difůze vodních par použité tepelné izolace spolu s minimální nasákavostí izolačního materiálu (sauny, hospodářské a zemědělské objekty, bazény apod.) Izolace STYROBALL je zařazená v dotačním programu zelená úsporám. Zateplením střechy ušetříte až 25% nákladu na energie k vytápění objektu.

Zateplení střechy

Zateplení střechy

Celoplošná integrovaná izolace vně konstrukce střechy, plní funkce tepelné, zvukové a pojistné hydro-izolace bez použití folií, odvodňovací systém chrání střechu i interiér před veškerou vlhkostí, celý krov může být ozdobnou součástí interiéru, trvalá vysoká ochrana před horkem i zimou, větrem, prachem, deštěm a sněhem, technologie určená pro všechny šikmé střechy již od sklonu 12 stupňů, dlouhodobě ověřeno - od 1967 v Německu

Na šikmou střechu s minerální izolací nové generace

Plocha střechy je významnou součástí pláště domu a tak nás nepřekvapí, že tudy z domu utíká v průměru až třicet procent tepla. Pokud je střecha členitá, je toto číslo o poznání vyšší. Vyřešit zateplení šikmé střechy je také mnohem složitější, než u prakticky rovné fasády. V tomto směru jedinečnou novinku přináší společnost Knauf Insulation.

Zateplení soklů

Zateplení soklů - mozaiková omítka

Ušlechtilá omítkovina vyznačující se vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům, vlhkosti a otěru. V mnoha barevných variantách, z nichž lze vytvářet na stěnách, sloupech či výklencích zajímavé barevné kombinace. Mozaiková střednězrnná omítkovina se používá k finálním povrchovým úpravám vnitřních a venkovních omítek včetně zateplovacích systémů. Zvláště vhodná je na soklové části budov, schodiště a chodby.


Realizace Zeptejte se